Kornişler, evlerimizin gelinliği olarak bilinen perdelerimizi taşıyan aparatlardır. Montajı çok önemli ve usta kişiler tarafından yapılmalıdır. Uygun matkabın, vidanın kullanılması, kornişlerinizi en sağlıklı şekilde devamlı olarak kullanmanıza yardımcı olur. Müşterilerimize verdiğimiz korniş hizmetinde, kaliteli ve güvenilir olmak bizlerin en önem verdiği noktadır. Kullandığımız aparatlar ve makineler, evlerinize zarar vermeden, kolayca kornişlerin takılmasını ve profesyonel işçiliğimizi gösterir.

Hizmetlerimiz

Evlerinizin güzel ve farklı görünmesini sağlayacak perdeleri yerleştirirken, ihtiyaç duyacağınız tüm korniş tiplerinde hizmetlerimiz bulunuyor. Müşterilerimizin istekleri ve gelişen teknolojinin farkındalığıyla sizlere hizmetlerimizi her zaman en iyi şekilde gerçekleştirme odaklıyız.

Verdiğimiz korniş hizmetlerimiz:

  • Tekli kornişler,
  • 2’li kornişler,
  • 3’lü kornişler,
  • 4’lü kornişler,
  • Kartonpiyerli kornişler,
  • Akıllı kornişler.

Evinizde kullanacağınız korniş tipi ve bunların montajı konusunda düzgün ve planlı bir rota izliyoruz. Evlerinizin en güzel görüntüye kavuşması için seçtiğiniz kornişlerin montajını en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. İster on ister bir tane pencereniz olsun, her birine özenli ve ilgili davranarak, en iyi işçiliğimizle yapıyoruz.

Uzman Kadromuz

Alanında uzman ustalarımız, evlerinize gelerek kornişlerinizin takılmasında yardımcı olacaktır. Her biri bilgili ve deneyimli olan çalışanlarımız, evlerinizdeki hiçbir noktayı kırmadan, kirletmeden kornişlerinizin montajını gerçekleştirecek, kısa sürede perdelerinizin takılmasını sağlayacaktır. Korniş montaj hizmeti alırken, bizleri tercih etmeniz, perdelerinizin en sağlıklı şekilde pencere önlerinde süzülmesini sağlayacaktır. Her zaman güler yüzlü ve sevecen bir tavırla sizlere yardım ediyor, satın aldığınız ya da hazır bulunan kornişlerin tavandaki yerlerini almalarını sağlıyoruz.

Montajda Güven

Hizmetlerimizi sunarken, sizlere en az yük olacak şekilde davranmaya gayret ediyoruz. Anlaştığımız saatte evlerinizi ziyaret ederek yapacağımız montaj öncesinde, ustalarımız kendilerini ve eşyalarını bu görev için hazırlıyor ve özenle yerleştiriyor. Merdiven, matkap, vida gibi ürünlerimizi işletmemizden getirerek, sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tuttuğumuz şirketimiz, kaliteli ve güvenilir olarak sektörde uzun yıllardır hizmet sağlamaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Evlerinizde kullanacağınız perdelerinizin çeşitleri ne olursa olsun sizlere yardım ediyoruz. Günümüzde en çok sevilen ve tercih edilen tül perdelerden rüstik kornişlere kadar genişleyen hizmet anlayışımız, evlerinizin kısa sürede istediğiniz gibi görünmesini sağlayacaktır. Müşterilerimizin bizlere ulaşmasının ardından tam donanıma sahip montaj aracımız ve ustalarımız yola çıkıyor. Sizlere seçilen perdeye uygun olacak korniş hakkında bilgi verdikten sonra işlemlerimize başlıyor ve en iyi sonucu almanızı sağlıyoruz.

Hizmet Memnuniyeti

Tek raylı korniş montajından jaluzi perde montajına kadar geniş hizmet ağımızda, müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet vermek amacımızdır. Kurulduğumuz günden bu yana, sizlere en faydalı şekilde hizmet vermek için özel araçlarla ve ekipmanlarla çalışıyoruz. Bizlere duyduğunuz güveni asla boşa çıkartmıyor, uygun fiyatlarda korniş montajını en kaliteli şekilde gerçekleştirerek evlerinizin yepyeni perdelerine kavuşmasını sağlıyoruz. Her müşterimizin evinin özel olduğunu biliyor, her bir evde en mükemmel işçiliğimizle var olmaya çalışıyoruz.

Kırılmış ve Yıpranmış Kornişler

Kullanımını sağladığınız ve kırıldığı için perdenizin sarkık durmasına sebep olan kornişlerinizin yerine yenilerini de monte ediyoruz. Hizmetlerimizi her zaman evlerinize en uygun şekilde çeşitlendirerek sunuyoruz. Güvenilir, kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizlere her zaman hizmet alabileceğiniz işletmemizi tanıtmış oluyoruz. Kornişleriniz, taşıyabileceğinden fazla yükle yüklendiğinde kırılma noktasına gelebilir.

Bunun yanı sıra plastik kornişler yıllar içinde eskidiği için gevrek kıvama gelebilir. Kolay kırılan bu modelleri yenisiyle değiştirerek, perdelerinizin eski ihtişamlı günlerine dönmesinde yardımcı oluyoruz. Her zaman işletmemizden randevu talep edebilir, perdelerinizi taşıyan kornişlerin montajını sağlayabiliriz.